A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На засіданні комісії розглянули питання виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Дата: 02.06.2021 11:26
Кількість переглядів: 438

Фото без опису

 

2 червня під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова пройшло онлайн-засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 20.05.2021 № 119 для Донецької області затверджена вартість 1 кв. метра загальної  площі квартир будинку в розмірі 14 745 грн.

У зв’язку зі зміною опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла комісією прийнято рішення щодо проведення перерахунку призначеної та не виплаченої грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення мешканцю міста Часів Яр, який є внутрішньо переміщеною особою та захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Грошова компенсація буде зарахована на спеціальний рахунок заявника після надходження фінансування з урахуванням черговості взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора