Рішенням районної комісії внутрішньо переміщеним особам призначені соціальні виплати

Дата: 02.06.2021 11:23

2 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів у онлайн-режимі щотижневе засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний виносилися питання про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, і про призначення різних видів державної допомоги.

Членами комісії сьогодні розглянуто дві заяви, що надійшли останнім часом від внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду було прийнято позитивні рішення за обома заявами.

Фахівцями управління соціального захисту ретельно перевіряються  справи внутрішньо переміщених осіб з метою недопущення порушення чинного законодавства під час прийняття рішень щодо призначення соціальних виплат ВПО.