A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Донецькій області стартує декада «Знайдемо роботу разом!»

Дата: 02.06.2021 10:33
Кількість переглядів: 386

Фото без опису

З 1 червня за ініціативи Донецького ОЦЗ на Донеччині стартує декада «Знайдемо роботу разом!». Фахівці міських та районних центрів зайнятості Донецької області проведуть низку заходів щодо сприяння працевлаштуванню випускників професійно-технічних навчальних закладів. Декада пройде у співпраці з представниками молодіжних центрів, створених в рамках програми «Гідна країна для гідних людей».

До заходів будуть запрошені представники ринкоутворюючих та провідних підприємств регіону, які нададуть інформацію про вакансії, умови праці та заробітної плати, перспективи кар’єрного росту та вимоги до претендентів на робочі місця.

Під час декади для молоді будуть проведені майстер-класи щодо складання резюме, відеорезюме та портфоліо кар’єрного просування. Хлопці та дівчата зможуть наочно відпрацювати навички самопрезентації пошукача роботи. Окрім цього, за підсумками роботи буде створений банк сучасного портфоліо кар’єрного просування в рамках проєкту «Всеукраїнський кадровий резерв».

В місті Бахмут профорієнтаційний захід для випускників професійно-технічних навчальних закладів в рамках загальнообласної декади «Знайдемо роботу разом!» відбудеться 8 червня 2021 року о 13-00 на базі Бахмутського міського центру зайнятості (вул. Захисників України, 13).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора