Привітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:13

Дорогі діти! Шановні батьки!

Вітаю вас зі святом тепла, сонця й радості  –

Днем захисту дітей!

Цей день особливий не лише для маленьких громадян  нашої держави, але й для суспільства в цілому, адже  він знов і знов нагадує про нашу спільну відповідальність за виховання та захист підростаючого покоління, майбутнього України.

Дитяча посмішка – найкраща нагорода для дорослих. Нехай наші діти щодня посміхаються безхмарному блакитному небу, ласкавому сонцю, ростуть у мирі та злагоді, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Дорогі  діти! Ростіть здоровими, добрими, талановитими, підкорюйте омріяні вершини і радуйте нас своїми успіхами. Завжди вірте у власні сили, наповнюйте своє життя добрими справами. Нехай здійснюються ваші заповітні мрії та сміливі задуми, відкриваються нові можливості на шляху самореалізації та творчого розвитку.

У цей святковий день усім батькам я бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, мудрості, впевненості в завтрашньому дні, довгих років мирного життя та справжнього родинного щастя.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                             Олексій РОСЛОВ