Голова Бахмутської райдержадміністрації узяв участь у Зборах голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, селищних, сільських голів, керівників військово-цивільних адміністрацій Донецької області

Дата: 31.05.2021 16:43

31 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов узяв участь у Зборах голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, селищних, сільських голів, керівників військово-цивільних адміністрацій Донецької області, що проходили в онлайн-режимі.

Збори відкрив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз, який поінформував учасників заходу про проведення 3 червня поточного року в м. Хмельницький засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Учасники Зборів надали пропозиції щодо кандидатур представників від регіону для участі у вищезазначеному заході.

Після обговорення пропозицій та голосування за кандидатури були підведені результати обрання представників від регіону для участі у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.