A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На робочій нараді розглянули питання відновлення в районі пошкодженого житла

Дата: 31.05.2021 15:54
Кількість переглядів: 436

Фото без опису

31 травня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів робочу нараду за участю голів Часовоярської міської ради, Світлодарської міської ради, Миронівської селищної ради, Кодемської та Новолуганської сільських рад і керівника ВЦА селища Зайцеве. В центрі обговорення постало питання ліквідації наслідків бойових дій під час проведення АТО/ООС на території Бахмутського району, а саме – відновлення пошкодженого житла.

У період 2015-2016 років внаслідок бойових дій на вищезазначених територіях житловий фонд зазнав різних ступенів руйнації. Начальник відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Мухін доповів, що за інформацією органів місцевого самоврядування в 2021 році планується відновити 36 житлових будинків на території ВЦА селища Зайцеве та 69 житлових будинків на території Світлодарської ТГ, з них: у сел. Новолуганське – 19 будинків, сел. Травневе – 10 будинків, сел. Гладосове – 12 будинків, смт. Миронівський – 7 будинків, с. Воздвиженка – 3 будинки, сел. Луганське – 13 будинків, с. Миколаївка 2 – 2 будинки і с. Миронівка – 3 будинки.

На теперішній час уже відновлено 8 житлових будинків у сел. Новолуганське, 2 житлових будинки в с. Миколаївка-2 і 17 житлових будинків (з них у 7 проведено закриття пошкоджених віконних блоків) на території ВЦА селища Зайцеве. Відновлювальні роботи були розпочаті в квітні поточного року і проводились із залученням 4 співробітників ДСНС на території Світлодарської ТГ і 5 співробітників ДСНС на території ВЦА селища Зайцеве.

Олексій Рослов зазначив, що у зв’язку з великим обсягом робіт недостатньо лише працівників ДСНС, щоб завершити відновлення житла до кінця 2021 року. З метою активізації проведення аварійно-відновлювальних робіт в населених пунктах на лінії зіткнення та своєчасного закінчення ремонту житлових будинків органам місцевого самоврядування було запропоновано залучити до виконання робіт місцеві комунальні підприємства. Також керівник району запропонував місцевим головам провести роз’яснювальну роботу з населенням стосовно створення ремонтних бригад і проведення самотужки ремонту пошкоджених житлових будинків.

За підсумками наради відповідальним особам і органам місцевого самоврядування доручено в межах повноважень продовжити роботу щодо відновлення пошкодженого житла та розглянути можливість залучення додатково трудових ресурсів для прискорення проведення аварійно-відновлювальних робіт.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора