У Бахмутському районі продовжується відновлення пошкодженого житла

Дата: 27.05.2021 15:19

27 травня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян під час робочої поїздки по району відвідав с. Миколаївка Друга Кодемської сільської ради, де оглянув обсяг виконаних робіт з відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок бойових дій в ході проведення АТО/ООС.

За результатами робочої поїздки Сергій Кальян наголосив на необхідності прискорення проведення аварійно-відновлювальних робіт. Також було зазначено, що Бахмутською райдержадміністрацією спільно з Донецькою облдержадміністрацією проводиться робота щодо погодження «режиму тиші» на період проведення аварійно-відновлювальних робіт на території населених пунктів Травневе та Гладосове Бахмутського району.

Бахмутська райдержадміністрація не залишає мешканців району без уваги і підтримки, в межах повноважень проводить необхідну роботу для забезпечення нормальних умов проживання населення в зоні проведення операції Об’єднаних сил.