A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Бахмутська райдержадміністрація взяла участь у обласному штабному тренуванні

Дата: 26.05.2021 15:32
Кількість переглядів: 594

Фото без опису

26 травня Бахмутська райдержадміністрація взяла участь у підготовці та проведенні обласного штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах особливого періоду.

Метою тренування є удосконалення навичок керівного складу органів управління підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання заходів, які передбачені планами цивільного захисту на особливий період, перевірка готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.

Для здійснення заходів щодо захисту населення та території Бахмутського району в разі виникнення надзвичайних ситуацій в особливий період до участі у штабному тренуванні були залучені органи управління та сили цивільного захисту Бахмутської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час штабного тренування практичні заходи виконувались умовно. Було відпрацьовано переведення місцевих ланок територіальної підсистеми з режиму повсякденного функціонування до функціонування в режимі надзвичайного стану, перевірена злагодженість дій органів управління та сил цивільного захисту, проведена оцінка стану їх готовності до введення в дію планів реагування на надзвичайні ситуації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора