За результатами творчого конкурсу «Зоряне сяйво» відзначили талановитих і обдарованих дітей смт. Миронівський

Дата: 24.05.2021 13:13

21 травня в Миронівському селищному Палаці культури пройшло щорічне свято «Зоряне сяйво», метою якого є відзначення талановитих і обдарованих дітей, представників учнівської молоді, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті та творчій майстерності.

Від імені голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, з питань освіти, охорони здоров’я, культури та спорту райдержадміністрації Ірина Тишакова привітала переможців творчого конкурсу та вручила педагогічному колективу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2   Світлодарської міської ради (директор – Толстікова Олена Володимирівна) Подяку за вагомий внесок у виховання та підтримку творчих, талановитих і обдарованих дітей, учнівської молоді, за збереження традицій та організаційно-практичну роботу щодо проведення творчого конкурсу «Зоряне сяйво».