Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації з Днем слов’янської писемності і культури

Дата: 24.05.2021 10:13

Шановні жителі Бахмутського району!

Вітаю вас з Днем слов’янської писемності і культури!

В Україні свято встановлене згідно з Указом Президента від 17 вересня 2004 року в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія – просвітителів, які відіграли визначну роль у розвитку і становленні слов’янської писемності та культури. Сьогодні це свято Україна відзначає разом з усіма слов’янськими країнами.

Українська культура має давнє та глибоке коріння, яке сягає початку слов’янського світу. Упродовж  багатьох століть наша культура розвивалася та зрощувала геніїв у різних галузях мистецтва. Українські митці своєю творчістю прославили українську культуру у всьому світі.

Дорогі земляки, впевнений, що всі разом ми збережемо і примножимо культурну спадщину нашого народу, яку для нас оберігало не одне покоління українців.

Щиро бажаю всім вам миру, злагоди, прихильності долі та всілякого благополуччя.

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації                   Олексій РОСЛОВ