Разом з усією Україною святкуємо День вишиванки!

Дата: 20.05.2021 11:20

Сьогодні українці по всьому світу відзначають День вишиванки, яка  є водночас і оберегом, і святинею, і місточком між поколіннями. Нині вишиванка переживає відродження та піднесення, адже українці згуртувалися, як ніколи, з любов`ю підтримуючи народні традиції.

Зазвичай в цей день одягають сорочки, жінки – сукні, йдуть у них на роботу, навчання, малеча – до дитячого садку або просто на прогулянку.

Шануймо разом традицію, що об’єднує цілу націю!

Свято об’єднало всі громади Бахмутського району, колективи підприємств і установ. Держслужбовці Бахмутської РДА на чолі з головою райдержадміністрації Олексієм Рословим також приєднались до святкування: прийшовши на роботу у вишитих сорочках, засвідчили свою пошану до  національного вбрання. На майданчику біля адмінбудівлі разом з працівниками райради зробили на згадку про цей день чудові фото.

Нехай вишитими рушниками стелиться доля наших земляків. Хай запанує мир на нашій землі, радує здобутками і добробутом Бахмутський край.