A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

До уваги мешканців Бахмутського району!

Дата: 14.05.2021 15:10
Кількість переглядів: 752

Фото без опису

 

З 1 травня 2021 року, громадяни, які отримують субсидію, повинні подати нову заяву для її подальшого призначення. Зокрема, Уряд 14 квітня 2021 року вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій.

Відтак, із травня 2021 року, щоб отримати субсидію (у тому числі на наступний період) всім домогосподарствам без винятку, необхідно подати нові заяви про надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що житлова субсидія особам, які звернулися на її отримання у травні-вересні 2021 року, буде призначатися, починаючи з травня 2021 року!

Впродовж травня-вересня 2021 року документи, необхідні для отримання субсидії, будуть прийматися від громадян уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, а також структурним підрозділом з питань соціального захисту населення - у паперовому вигляді. Також заява і декларація можуть бути надіслані поштою на адресу Управління соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації: 84500, м. Бахмут, вул. Миру, 69, або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора