A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутському районі продовжується відновлення пошкодженого житла

Дата: 13.05.2021 14:16
Кількість переглядів: 669

Фото без опису

13 травня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян з робочою поїздкою відвідав с. Миколаївка Друга Кодемської сільської ради, де разом з Кодемським сільським головою Іриною Тищенко оглянув стан житлових будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій під час проведення АТО/ООС.

Ірина Тищенко доповіла, що до сільської ради звернулись двоє мешканців с. Миколаївка Друга із заявами про проведення обстеження технічного стану пошкоджених будинків. Сільською радою було проведено обстеження житлових будинків заявників, за результатами якого визначена необхідність в проведенні відновлювальних робіт і кількості будівельних матеріалів.

За підсумками робочої поїздки Сергій Кальян зазначив необхідність позачергового проведення аварійно-відновлювальних робіт у зв’язку із значним пошкодженням вищезазначених житлових будинків.

Бахмутська райдержадміністрація не залишає мешканців Бахмутського району без уваги і в межах повноважень проводить необхідну роботу задля забезпечення нормальних умов проживання людей в населених пунктах, розташованих в зоні проведення АТО/ООС.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора