Звернення Голови Бахмутської РДА з нагоди Дня пам’яті та примирення та 76 річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 15:20

Шановні ветерани війни, герої фронту і тилу!

Дорогі земляки!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення й 76-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці травневі дні ми по-особливому вшановуємо подвиг українського солдата у війні, що забрала мільйони життів. Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але ми, нащадки героїв, у своїх серцях несемо у вічність пам’ять про величний подвиг захисників і визволителів рідної землі. Низький уклін і глибока людська шана всім воїнам, і живим, і полеглим, за самопожертву і відвагу за те, що вистояли і перемогли.

Шановні ветерани! Ви – наша гордість і наша слава. Зичу вам здоров’я, довголіття, родинного тепла та любові.

Нехай на нашій благословенній українській землі назавжди запанують мир, добро і злагода!

З повагою,

голова Бахмутської райдержадміністрації       Олексій РОСЛОВ