Перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації взяв участь у вшануванні пам'яті загиблих у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 21:30

Перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Сергій Кальян та голова Бахмутської райради Світлана Кіщенко, депутати та громадськість Бахмутського району поклали квіти до Вічного вогню меморіального комплексу «Обеліск слави» у місті Бахмуті та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Подвиг воїнів Другої світової війни, які захистили нашу землю від фашистської навали, назавжди залишиться у людській пам'яті! Низький уклін і глибока людська шана всім воїнам: і живим, і полеглим, за самопожертву і відвагу, за те, що вистояли і перемогли!Вічна пам'ять і слава героям!