Голова Бахмутської райдержадміністрації відвідав та привітав фронтовиків Другої світової війни

Дата: 07.05.2021 21:42

Напередодні свят Дня пам'яті та примирення й 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов, в.о. Миронівського селищного голови Світлана Калапіщак, керівники районної та селищної ветеранських організацій відвідали вдома та привітали ветеранів Другої світової війни, які проживають у селищі Миронівське  й вручили їм подарунки до цих визначних свят. Серед них: Гуков Віктор Андрійович, який воював у 196 танковій бригаді 30 армії Західного фронту. Нагороджений орденами Слави та «Вітчизняної війни» І ступеню, «За мужність» та медаллю «За бойові заслуги» і ювілейними медалями; Шевченко Марія Семенівна, медсестра евакогоспіталю, нагороджена орденами: «За мужність» ІІІ ступеню, «Вітчизняної війни» ІІ ступеню, ювілейними медалями. Не дивлячись на вік ветерани активно приймають участь у житті громади та вихованні підростаючого покоління. Гості передали ветеранам подарунки від себе особисто та від голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка та побажали їм міцного здоров'я, довголіття, родинного тепла та любові.

Зі святом, із Днем Перемоги, дорогі ветерани!