У Бахмутській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з розгляду звернень громадян

Дата: 30.04.2021 14:09

30 квітня 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов в онлайн-режимі провів засідання комісії з питань розгляду звернень громадян.

Членами комісії було заслухано питання стану роботи зі зверненнями громадян у Світлодарській міській та Миронівській селищній радах.

Світлодарський міський голова та секретар Миронівської селищної ради доповіли в онлайн-режимі, що протягом І кварталу 2021 року до Світлодарської міської ради надійшло 33 звернення, до Миронівської селищної ради -12 звернень. Всі звернення громадян, які надійшли до цих місцевих рад були ретельно розглянуті, виконавцями на них були надані обґрунтовані відповіді, у передбачений законом час.

Підводячи підсумки роботи комісії, голова райдержадміністрації Олексій Рослов акцентував увагу на постійному контролі за роботою зі зверненнями громадян щодо термінів їх виконання та порушених у зверненні питань, тому що за кожним зверненням стоїть доля людини.