Захист прав дітей в Бахмутському районі

Дата: 29.04.2021 16:57

29 квітня 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто 6 питань та прийняті відповідні рішення, щодо:

• позбавлення батьківських прав двох батьків та однієї матері відносно чотирьох  дітей та встановлення над ними опіки;
  •  влаштування малолітньої дитини на цілодобове перебування до дитячого будинку-інтернат терміном на один рік;
  • підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за межі України;
  • надання громадянці дозволу на дарування квартири, право користування якою має малолітня дитина шляхом підписання договору дарування.

За результатами розгляду і обговорення питань, члени комісії прийняли відповідні рішення.

З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, засідання комісії відбулось без участі осіб, щодо яких розглядалися питання.