Бахмутське управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області нагадує

Дата: 29.04.2021 11:05

Чим ближче Великдень, тим більше актуальним залишається питання дотримання правил протиепідемічної безпеки у святкові дні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Щоб віруючі могли гідно зустріти свято та максимально захистити себе від коронавірусної хвороби парафіянам настійно рекомендовано дотримуватися всіх санітарно - гігієнічних вимог.

На час проведення Великодніх богослужінь для безпеки і зручності віруючих задали розмітку, яка допоможе людям контролювати відстань в 1,5 метра один від одного під час їх перебування на території храму та не більше однієї особи на 10 м2 площі закритого приміщення.

Дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки  рятує життя:

- дотримання дистанції між прихожанами 1,5 м та перебування не більше однієї особи на 10 м2 площі храму;

- носіння захисних масок під час служби, або респіраторів, що закривають ніс та рот;

- користування антисептичними засобами.

Рекомендується максимально обмежити своє перебуванн у місцях скупчення великої кількості людей.

Бережіть себе та рідних!