A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Дата: 28.04.2021 16:24
Кількість переглядів: 641

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

28 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов в онлайн-режимі провів засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 4 заяви стосовно призначення житлової субсидії. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 23 заяви, що надійшли останнім часом від ВПО. За 19 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.

Разом із тим 4 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат.

Наразі управління ретельно перевіряє справи ВПО та справи одержувачів житлових субсидій.  Членами комісії були прийняті  рішення, які відповідали всім чинникам діючого законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора