Під час робочої поїздки голова Бахмутської райдержадміністрації ознайомився з роботою відділення дзюдо

Дата: 21.04.2021 18:40

21 квітня 2021 року голова Бахмутської районної державної адміністрації Олексій Рослов та виконуюча обов’язки Миронівського селищного голови Світлана Калапіщак відвідали та ознайомились з роботою відділення дзюдо комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з видів боротьби», яка розташована на території селища Миронівське. Під робочої зустрічі тренер-викладач школи Олександр Житюк ознайомив присутніх з роботою відділення та створеною матеріально-технічною базою, розповів про спортивні досягнення вихованців, озвучив проблемні питання, а саме: забезпечення вихованців транспортом для участі в обласних змаганнях і чемпіонатах України та заохочення юних спортсменів за їх спортивні досягнення.

Олексій Вікторович взяв на контроль проблемні питання  відділення дзюдо та доручив відповідному структурному підрозділу райдержадміністрації вивчити шляхи вирішення проблемних питань та їх фінансового забезпечення.