ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ! Бахмутсько-Лиманське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє

Дата: 12.04.2021 09:42

Бахмутсько-Лиманське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що в умовах поступового збільшення тривалості страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію за віком, сьогодні усі бажаючі мають можливість заздалегідь розрахувати свій наявний страховий стаж.

Для цього потрібно подати анкету-заяву на автоматичне призначення пенсії в три прості кроки:

1 крок. Увійти до особистого кабінету на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

2 крок. Відсканувати оригінали документів (паспорт, ідентифікаційний номер, військовий квиток, диплом, трудову книжку, свідоцтво про народження дитини, тощо);

3  крок. Заповнити анкету-заяву, прикріпити скан копії документів та відправити до ПФУ.

Після опрацювання Вашого звернення спеціалістами Фонду, підрахунок страхового стажу буде відображено в особистому кабінеті.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном гарячої лінії: (066)-36-016-36 або за посиланням: https://portal.pfu.gov.ua.