У Бахмутському районі розпочато відновлення пошкодженого житла

Дата: 01.04.2021 16:32

У рамках реалізації Програми відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів на території області із залученням підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій області Бахмутською райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування Бахмутського району та силами місцевих підрозділів ДСНС з 01 квітня 2021 року розпочато проведення аварійно-відновлюваних робіт пошкоджених житлових будинків на території селища Новолуганське Бахмутського району.

У рамках зазначеної Програми за рахунок регіонального матеріального резерву планується відновити 69 пошкоджених житлових будинків на території Світлодарської територіальної громади.

Для проведення аварійно-відновлюваних робіт з регіонального матеріального резерву були виділені покрівельні матеріали та паливо, за рахунок якого здійснюється підвіз особового складу підрозділів ДСНС та будівельних матеріалів до місця проведення робіт.