У Бахмутській райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Дата: 29.03.2021 16:38

29 березня 2021 року в Бахмутській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації  Олексія Рослова відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому було заслухано стан роботи зі зверненнями громадян у фінансовому  управлінні, у відділі освіти, у службі у справах дітей та управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації.

У ході розгляду цього питання було відзначено, що структурними підрозділами проводиться певна робота щодо звернень громадян, в першу чергу тих, які потребують соціального захисту та підтримки.

Разом із тим, за результатами розгляду вищезазначеного питання, було вказано службі у справах дітей райдержадміністрації привести у відповідність до вимог законодавства ведення журналу обліку звернень громадян та управлінню праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації було вказано посилити роботу з цього напрямку, а саме: не допускати повторних звернень громадян з одного і того ж питання й своєчасно та по суті надавати відповіді щодо результатів розгляду звернень громадян, з питань, які входять до компетенції управління.