Бахмутський район готується до відновлення пошкодженого житла

Дата: 26.03.2021 16:25

26 березня 2021 року у Бахмутській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Кальяна, спеціалістів відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Бахмутської райдержадміністрації і представником департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи  Донецької облдержадміністрації проведено спільну робочу нараду щодо організації та проведення відновлюваних робіт пошкодженого/зруйнованого житла на території Бахмутського району. У нараді прийняли участь голова Бахмутської районної ради Світлана Кіщенко, керівники та представники органів місцевого самоврядування, голова військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве. На нараді були розглянуті організаційні питання щодо залучення регіонального матеріального резерву для відновлення житлових будинків на території Бахмутського району при допомозі місцевих підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Бахмутською райдержадміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування опрацьовано відповідний пакет документів та розроблено ряд заходів щодо участі та проведення відновлюваних робіт пошкодженого/зруйнованого житла на території району. На території Бахмутського району, згідно з наданою інформацією від місцевих голів, планується відновити 104 будинки.