Нараховані пільги за березень 2021 року

Дата: 26.03.2021 13:06

Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації проведена робота щодо своєчасного нарахування пільг на оплату житлово-комунальних послуг та твердого палива і скрапленого газу у березні поточного року 1477 пільговикам Бахмутського району на загальну суму 1 795 076,85 грн.

Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг (586 пільговикам) та тверде паливо та скраплений газ (27 пільговикам) у готівковій формі за лютий 2021 року буде проведена через банківські установи та відділення зв’язку, після надходження фінансування з державного бюджету.

Пільговикам, які отримують пільги у безготівковій формі (891 особа), належні кошти пільг за березень 2021 року будуть перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» до 18 квітня 2021 року. Про суми, які необхідно сплатити самостійно по кожній послузі АТ «Ощадбанк» буде направлено пільговикам СМС-повідомлення. Про стан розрахунків за комунальні послуги можливо також дізнатись за допомогою особистого кабінету пільговика, зареєструвавшись на сайті АТ «Ощадбанк» або за телефоном контакт-центру 0 800 210 800.

Повідомляємо, що в березні 2021 року змінені граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання у 2021 році пільг, які  дорівнюють:

• твердого палива – 3117,67 гривні за 1 тонну;
  • скрапленого газу – 311,77 гривень за 1 балон.

З урахуванням зміни вартості твердого палива та скрапленого газу в березні поточного року проведено перерахунок вже призначених в січні – лютому 2021 року пільг на тверде паливо та скраплений газ готівкою 33 пільговикам.

Звертаємо увагу, що пільговикам, які проживають у будинках з пічним опаленням і не користуються житловою субсидією, для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу необхідно звернутись до уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг за зареєстрованим місцем проживання (або за фактичним місцем проживання), з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та / або кухонного вогнища на твердому паливі. При собі необхідно мати паспорт, пільгове посвідчення та реквізити рахунку відкритого в банківській установі.

При виникненні питань щодо нарахування пільг мешканцям Бахмутського району необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення за телефоном: (0627)44-71-55 або 0666183275.