Організація роботи щодо захисту прав дітей у Бахмутському районі

Дата: 18.03.2021 13:27

18 березня 2021 року голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов провів засідання комісії з питань захисту прав дітей при Бахмутській райдержадміністрації.

На порядку денному було розглянуто 6 питань та прийняті відповідні рішення

З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19 засідання комісії відбулось без запрошення осіб, щодо яких розглядалися питання.

За результатами розгляду і обговорення питань, члени комісії прийняли відповідні рішення, саме: про надання 3 дітям стату су дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затверджено звіт служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації про стан виховання, утримання і розвитку дитини, яка виховується в прийомній сім’ї, та затверджено 2 індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.