Питання організації підвозу учнів селища Зайцеве на контролі у голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 18.03.2021 09:58

17 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов, за участю голови Бахмутської районної ради Світлани Кіщенко, провів нараду з питання організації підвозу учнів селища Зайцеве. Олексій Вікторович наголосив, що у зв'язку з децентралізацією та передачею ряду повноважень до територіальних громад органи місцевого самоврядування зобов'язані створювати умови для здобуття громадянами повної загальної середньої освіти. Згідно до розпорядження Кабінету Міністрів України щодо формування територіальних громад селище Зайцеве увійшло до складу Світлодарської територіальної громади. На сьогодні гостро постало питання організації підвезення дітей, які мешкають в селищі Зайцеве, на навчання до Опитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бахмутської міської ради. Начальник відділу освіти райдержадміністрації, надала роз'яснення щодо організації цього процесу протягом 2018-2019 та 2019-2020 навчальних років. Світлодарський міський голова Анатолій Брехунець висловив занепокоєність щодо безпеки підвозу учнів на маршруті Жованка - Майорське та неможливості підвозу за цим маршрутом шкільним автобусом.

У ході наради голова райдержадміністрації дав доручення терміново вирішити вищезазначене питання Світлодарською міською радою.