Відкриття насосної станції в смт. Миронівський Бахмутського району

Дата: 16.03.2021 16:41

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Бахмутської райдержадміністрації є захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, реагування на них, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту.

15 березня голова Бахмутської райдержадміністрації Олексій Рослов прийняв участь у відкритті нової насосної станції водопостачання в
смт. Миронівський Бахмутського району, яка була передана КП «Мирком» від міжнародної неурядової організації «
ACTED» за координацією та сприянням Бахмутської райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації подякував керівництву НО «ACTED» та вручив Подяку за співпрацю та надання допомоги у вирішенні проблемних питань водопостачання населенню Миронівської селищної ради Бахмутського району.

На урочистому відкритті були також присутні в.о. Миронівського селищного голови Світлана Калапіщак та керівник КП «Мирком» Павло Мусін.