Робоча нарада за результатами поїздки до Світлодарської міської ради

Дата: 10.03.2021 16:59

10.03.2021 року відбулась робоча нарада при голові Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова щодо підсумків робочої поїздки до Світлодарської міської ради з питання надання методичної допомоги зі складання Програми економічного і соціального розвитку на 2021 рік Світлодарської територіальної громади (далі Програма). В ході робочої наради були озвучені проблемні питання щодо виявлених недоліків, а саме: відсутність взаємодії структурних підрозділів міської ради щодо подання пропозицій для включення заходів до Програми. Голова Бахмутської райдержадміністрації надав доручення відділу з питань розвитку територій, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації тримати на контролі розроблення Програми Світлодарської територіальної громади та надавати методичні рекомендації з даного питання.

Також, голова Бахмутської райдержадміністрації доручив відділу освіти райдержадміністрації тримати на контролі питання щодо стану  передачі закладів освіти до комунальної власності Світлодарської міської ради.