Співпраця Бахмутської РДА з міжнародними організаціями продовжується

Дата: 10.03.2021 15:16

У Бахмутській райдержадміністрації 10 березня 2021 року відбулась зустріч голови Бахмутської РДА з представниками неурядової організації «ACTED» за участю керівництва Миронівської селищної ради та КП «Мирком» з метою підписання трьохстороннього договору про передачу у власність КП «Мирком» насосної станції водопостачання загальною вартістю 663 600 грн.

Зазначений договір був укладений з метою посилення технічної та матеріальної спроможності місцевої влади Бахмутського району для можливості управління ризиками катастроф та їх наслідками, за координацією Бахмутської райдержадміністрації, в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в східній Україні», що фінансується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку/Управління зовнішньої допомоги США у справах надзвичайних ситуацій (USAID/OFDA), на підставі Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю між Бахмутської районною державною адміністрацією та міжнародною неурядовою організацією «ACTED».

Керівництво району в особі голови Бахмутської райдержадміністрації Олексія Рослова вдячне міжнародній неурядовій організації «ACTED» за ефективну співпрацю і сподівається на подальше вирішення відповідних питань в населених пунктах Бахмутського району, розташованих на лінії зіткнення.