У Бахмутській райдержадміністрації відбувся семінар

Дата: 04.03.2021 13:47

Архівним відділом Бахмутської райдержадміністрації за участю державного архіву Донецької області було організовано проведення семінару «Організація ведення діловодства та архівного зберігання в територіальних громадах Бахмутського району».

Роботу семінару відкрила керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова, яка від імені голови райдержадміністрації Олексія Рослова привітала учасників семінару з наступаючим святом 8 Березня, та побажала всім присутнім наснаги та плідної праці під час семінару.

У семінарі взяли участь директор державного архіву області Ірина Шишолік, заступник директора держархіву Карина Новікова, головний науковий співробітник держархіву Надія Буценко, а також голови територіальних громад , керуючі справами та особи, відповідальні за діловодство та архіви місцевих рад Бахмутського району.