У Бахмутській райдержадміністрації новий голова

Дата: 03.03.2021 14:17

Згідно з Розпорядженням Президента України від 26 лютого 2021 року № 119/2021-рп призначено РОСЛОВА Олексія Вікторовича головою Бахмутської райдержадміністрації Донецької області.

03 березня 2021 року заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Геннадійович Клюшников представив активу району новопризначеного голову Бахмутської райдержадміністрації та від імені Донецької облдержадміністрації привітав Олексія Вікторовича з призначенням та побажав успіхів і натхнення в роботі та виразив сподівання на плідну працю.

До призначення на цю посаду Олексій Рослов з 2019 року працював головою Костянтинівської райдержадміністрації.

Від імені громадськості Бахмутського району з побажаннями успіхів в подальшій роботі та співпраці виступив голова Громадської ради району Олександр Галушка.