Про робочу зустріч з НО «АКТЕД»

Дата: 02.03.2021 17:02

У Бахмутській райдержадміністрації відбулась робоча зустріч голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної з представниками неурядової організації «АКТЕД» з приводу реалізації проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в східній Україні» в рамках Меморандуму про взаємопорозуміння та співпрацю між Бахмутської райдержадміністрацією та НО «АКТЕД».

Зазначений проєкт передбачає розроблення та впровадження стратегії зменшення ризику лих Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації на 2021-2027 роки, в реалізації якої передбачається опрацювання заходів з протидії пожежам, укриття населення, визначення характеру і масштабів ризику лиха, оснащення радіозв’язком населених пунктів, введення в експлуатацію системи оповіщення населення, монтаж камер відеоспостереження на центральних вулицях населених пунктів, тощо.

Бахмутська райдержадміністрація, у межах компетенції та наданих повноважень, всебічно сприятиме реалізації проекту та здійснюватиме моніторинг щодо залучення, використання міжнародної технічної допомоги.

Зі свого боку райдержадміністрація висловлює вдячність за співпрацю та надання допомоги Бахмутському району.