Увага семінар «Організація ведення діловодства та архівного зберігання в об’єднаних територіальних громадах Бахмутського району»

Дата: 01.03.2021 10:44

За ініціативою державного архіву Донецької області до плану Бахмутської райдержадміністрації включено проведення семінару «Організація ведення діловодства та архівного зберігання в об’єднаних  територіальних громадах Бахмутського району», який відбудеться 4 березня о 1000 годині у малій залі адміністративної будівлі за адресою: м.Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд.33.

На семінар запрошуються голови ОТГ та особи, відповідальні за діловодство та архів в об’єднаних  територіальних громадах Бахмутського району.

Питання стосовно тематики семінару, просимо заздалегідь надати на електрону адресу архівного відділу: artemgosarhiv@gmail.com