A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 25.02.2021 15:47
Кількість переглядів: 535

Фото без опису

25 лютого 2021 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Бахмутській районній державній адміністрації, у якому прийняла участь голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Голова райдержадміністрації проінформувала членів ради про подальшу діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації в умовах реформування органів виконавчої влади, про реалізацію реформи децентралізації, зміни які відбулися в структурі Бахмутського району.

Під час засідання присутні члени консультативно-дорадчого органу заслухали інформації начальників структурних підрозділів райдержадміністрації про зміни в діючому законодавстві щодо призначення та виплати всіх видів державних соціальних допомог управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації, про виконання районної комплексної Програми соціального захисту пільгових категорій населення у минулому році, щодо виконання заходів Програми зайнятості населення Бахмутського району у 2020 році.

Голова Громадської ради Олександр Галушка звітував про роботу Громадської ради за 2020 рік. Присутні члени Громадської ради також обговорили та затвердили план роботи ради на поточний рік та припинили повноваження одного члена Громадської ради, у зв’язку із обранням на посаду до органів с самоврядування.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора