Бахмутська РДА проводить роботу по реорганізації згідно законодавства

Дата: 25.02.2021 14:43

Бахмутська районна державна адміністрація проводить підготовчу роботу по реорганізації державної установи.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна взяла участь в обласній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації для опрацювання проблемних питань щодо проведення заходів, пов’язаних з розмежуванням комунального майна між районами та громадами, а також реорганізації районних державних адміністрацій.

Під час наради були озвучені проблемні питання по передачі об’єктів до Світлодарської громади.

Окремо була приділена увага новій структурі, яка була направлена на погодження до обласної держаної адміністрації. Наразі Бахмутською районною державною адміністрацією були враховані всі рекомендації департаментів при визначенні граничної чисельності апарату та структурних підрозділів, а також враховані особливості роботи громад Бахмутського району.