УПСЗН Бахмутської райдержадміністрації запустило «Соціальну громаду» у Світлодарську

Дата: 25.02.2021 13:23

Світлодарська громада нарешті запрацювала в системі «Соціальна громада».

В умовах реформування структурні підрозділі Бахмутської райдержадміністрації не залишаються осторонь від вирішення проблемних питань, що існують в органах місцевого самоврядування щодо соціального захисту населення відповідних територій. Так, враховуючи зміни в діючому законодавстві, починаючи з 01 січня 2021 року прийом документів щодо отримання всіх видів державних допомог мешканцями району повинні здійснювати органи місцевого самоврядування та передавати управлінню праці та соціального захисту населення для здійснення нарахування та виплати. Законодавством передбачено перехідний період в три місяці для налагодження відповідної роботи.

З 01 березня поточного року документи від органів місцевого самоврядування управління має право приймати виключно через Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Нажаль, на практиці не всі спроможні територіальні громади змогли працювати у відповідному програмному комплексі. За ініціативою голови Бахмутської райдержадміністрації кожній територіальній громаді постійно надаються методичні та практичні рекомендації щодо роботі в цьому програмному комплексі. І вже сьогодні, завдяки наполегливості та професіоналізму спеціалістів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації вже отримано перші справи щодо надання державних гарантій мешканцям міста Світлодарськ.  У подальшому управління планує постійно проводити методичну роботу та надавати консультації щодо роботи у програмному комплексі з метою недопущення соціального дисбалансу в громадах Бахмутського району.