A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Мешканцям Бахмутського району призначені різні види державної соціальної допомоги та житлової субсидії

Дата: 24.02.2021 13:23
Кількість переглядів: 399

Фото без опису

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

24 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 19 заяв стосовно призначення житлової субсидії та 1 заява про включення до ЄДАРП і надання пільг за фактичним місцем проживання. Більшість заяв за результатами розгляду була задоволена. На підставі діючого законодавства 2 заявникам відмовлено, оскільки працездатні члени домогосподарства не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 35 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат. Голова комісії Тетяна Єрохіна загострила увагу членів комісії на тому, що винесення питань  на розгляд комісії здійснюється лише після проведеної роботи державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації спільно із органами місцевого самоврядування. Вся інформація, що надходить до управління,підлягає повній та якісній перевірці, дійсно, в межах діючого законодавства.

Членами комісії були прийняті  рішення, які відповідали всім чинникам закону.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора