Колегія Бахмутської райдержадміністрації - підсумки виконання програм

Дата: 17.02.2021 13:26

17 лютого 2021 року в Бахмутській райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Тетяни Єрохіної відбулося засідання колегії райдержадміністрації в режимі он-лайн.

На засіданні колегії були розглянуті такі питання:

1. Про виконання рішення Бахмутської районної ради від 26 лютого 2020 року № 7/41 «Про Програму економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік».

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік.

3. Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Бахмутському районі на 2019 – 2020 роки.

4. Про підсумки роботи у 2020 році щодо виконання бюджету Фонду Бахмутсько-Лиманським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області та завдання на 2021 рік».

5. Про стан організації роботи щодо контролю за виконанням органами місцевого самоврядування, розташованими на території Бахмутського району, делегованих повноважень органів виконавчої влади за підсумками 2020 року.

Після доповіді начальників структурних підрозділів та керівника апарату райдержадміністрації, під час обговорення вищезазначених питань, голова райдержадміністрації зазначила, що виконання Програми економічного і соціального розвитку району складає 556502,444 тис. грн., у тому числі в розрізі бюджетів: кошти державного бюджету – 98,44% або 322076,399 тис. грн., кошти обласного бюджету – 108,38% або 7110,408 тис. грн., кошти районного бюджету – 92,77% або 116409,449 тис. грн., кошти бюджетів місцевих рад – 15,46% або 38411,910 тис. грн., кошти підприємств – 111,26% або 66342,321 тис. грн., кошти інших джерел – 46,02% або 6151,957 тис. грн.

Головою райдержадміністрації було надано доручення начальнику відділу з питань розвитку територій , енергетики та захисту довкілля підготувати лист до Званівської сільської ради щодо підтвердження суми фінансування заходу по виготовленню Схеми планування території ради, який внесено до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2021 рік.

Членами колегії було прийнято рішення: Програму за 2020 рік вважати виконаною, а проєкт Програми на 2021 рік схвалити та подати в установленому порядку для розгляду на сесію районної ради.

Також було відзначено, що в районі зберігається позитивна динаміка розвитку малого і середнього підприємництва.

Протягом 2019 – 2020 років в районі було зареєстровано 33 юридичних та 385 фізичних осіб - підприємців. За цей же період закрились 26 юридичних та 326 фізичних осіб – підприємців.

У цілому в районі станом на 01 січня 2021 року здійснювали діяльність 701 юридична особа-підприємець та 1013 фізичних осіб-підприємців.

Торговельне обслуговування населення Бахмутського району (без урахування територіальних громад) у стаціонарній торговій мережі  складається з  244  торгівельних точок, 1 ресторану, 1 бару, 11 кафе, 28 кіосків, 4 закусочних, 4 їдалень та 3 ринків.

Членами колегії було прийнято рішення: інформацію про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва Бахмутського району на 2019-2020 роки прийняти до відома та вважати виконаною.

По четвертому питанню порядку денного голова райдержадміністрації відзначила значну роботу щодо виконання бюджету Фонду Бахмутсько-Лиманським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України та акцентувала увагу, що для стабільного режиму фінансування та виплати пенсій у 2021 році мешканцям Бахмутського району, відповідними виконавцями, від яких залежить надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України, необхідно вжити заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення сплати фізичними особами-підприємцями сум задекларованих зобов’язань, передачі документів до органів Державної виконавчої служби та підвищення результативності виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості.

Враховуючи важливість питання організації роботи щодо контролю за виконанням органами місцевого самоврядування району, делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2020 році, Тетяна Іванівна акцентувала увагу на покращенні цієї роботи місцевими радами та розгляді результатів перевірок, здійснених райдержадміністрацією, на засіданнях виконавчих комітетів місцевих рад, а при необхідності, на сесіях та доведення до відома населення, а також згідно законодавства необхідності організації проведення не менше 1 разу на рік громадських слухань щодо результатів роботи місцевих голів

Після розгляду та обговорення питань порядку денного колегії голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна доручила структурним підрозділам підготувати відповідні проєкти розпоряджень.