В Бахмутській РДА обговорили питання соціального страхування

Дата: 17.02.2021 11:59

В Бахмутській районній державній адміністрації відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Тетяни Єрохіної з в.о. начальника Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області Ольгою Мельниковою та заступником відділення Тетяною Солод.

Під час спілкування звернули увагу на дотримання законодавства під час реорганізації та ліквідації структурних підрозділів районної держадміністрації, типові помилки, які виявляються під час перевірки фондом.

Керівник району подякувала за надання методичної допомоги фахівцями відділення та за участь в комісіях по призначенню усіх видів соціальної допомоги.

Окремо обговорили майбутню реорганізацію підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Донецькій області в умовах завершення децентралізації і укрупнення районів в області.