В Бахмутському районі завершена програма «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 – 2020 роки»

Дата: 17.02.2021 11:12

В службі у справах дітей  Бахмутської райдержадміністрації відбулося обговорення виконання Районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 – 2020 роки».

До Районної програми внесений захід щодо придбання житлових приміщень для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на території Бахмутського району за умови спів фінансування обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50% на 50%. На придбання  житла на вторинному ринку на умовах співфінансування у 2018-2020  роках  Програмою передбачалися кошти у сумі 2010000 тис. грн., але фактично використано 781 тис. грн у зв’язку з тим, що при наявності жилого фонду Часовоярською міською радою проведена недостатня робота щодо придбання житла для дітей зазначеної категорії.