Соціальний захист в окремих громадах Бахмутського району потребує покращення

Дата: 16.02.2021 15:56

У зв’язку зі збільшенням кількості звернень громадян стосовно своєчасності  призначення та виплат   всіх видів соціальних допомог голова Бахмутської РДА  Тетяна Єрохіна надала доручення опрацювати питання спільно з представниками громад,у яких відсутні управління праці та соцзахисту з відповідними повноваженнями.

Начальник управління Наталя Антипенко повідомила, що на сьогодні не  всі  громади   ( окремі населені пункти)  мають  доступ до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Це значно погіршує якість роботи  і змушує мешканців віддалених населених пунктів відвідувати  центри громад .

Окремо обговорили питання  прийому первинних документів в світі постанови КМУ № 1035.

Керівник району звернула увагу на необхідність забезпечення компенсаційних виплат громадянам  з місцевих бюджетів.

З цих питань буде проведено робочу нараду.