В Бахмутській РДА відбулася нарада з протимінної діяльності

Дата: 16.02.2021 13:43

Бахмутська райдержадміністрація продовжує співробітництво з благодійною організацією  «Благодійний фонд «Швейцарський фонд з протимінної діяльності ФСД в Україні».

Голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілася з фахівцями із зв’язків з державними установами благодійної організації  з питань залучення  фонду до забезпечення, утримання і обслуговування системи позначення небезпечних ділянок району, інформування населення про небезпеки, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними предметами.

Під час зустрічі керівництво Бахмутської районної державної адміністрації  зупинилося на проблематичних питаннях, які виникали під час розмінування в окремих населених пунктах.

Було досягнуто домовленостей стосовно подальшого співробітництва в рамках діючого законодавства.