Співпраця Бахмутської РДА та обласної профспілки освіти і науки продовжується

Дата: 15.02.2021 10:48

Під час робочої зустрічі голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної та голови Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяни Заморської обговорили питання подальшої співпраці органу виконавчої влади та профспілки.

Керівник району повідомила, що під час передачі цілісних майнових об’єктів (учбових закладів) було чітко дотримано законодавство в частині оплати праці педагогічних працівників, наразі сьогодні районна державна адміністрація тримає контакт з громадами. На жаль, були затримки заробітної плати в Світлодарській громаді, але питання вирішено позитивно.

Тетяна Заморська зі свого боку зауважила, після спілкування з громадами дійшли висновку, що Бахмутська районна організація профспілки працівників залишиться в такому складі, як і раніше. Це дозволить вирішувати питання комплексно.

Начальник відділу освіти Бахмутської РДА Світлана Гатченко надала інформацію про стан справ в закладах освіти, які були передані до новостворених громад.