Питання пожежної безпеки на контролі голови Бахмутської РДА

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з представником управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області з питань пожежної безпеки.

Під час спілкування з начальником відділу ЗЗ з ПНС у Бахмутському районі ЦЗД Управління ДСНС України у Донецькій області. Євгеном Фурашовим було досягнуто домовленостей про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг між Головним управлінням та Бахмутською районною державною адміністрацією Донецької області через Центр надання адміністративних послуг стосовно реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Також обговорили план перевірок соціальних установ, готелей та гуртожитків, які розташовані на території Бахмутського району.