Бахмутська райдержадміністрація прийняла участь у обласній онлайн-нараді

Дата: 10.02.2021 11:13

09 лютого 2021 року Бахмутська райдержадміністрація прийняла участь в он-лайн нараді під головуванням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка. На порядку денному розглядалися наступні питання:

-    організація та проведення позапланових перевірок готелів, пансіонатів, хостелів, будинків для людей похилого віку та осіб з інвалідністю відповідно до доручення Прем’єр-Міністра України від 27 січня 2021 року №2768/1/1-21;

-    заходи щодо запобігання та протидії пожежам у лісових масивах та екосистемах області у літній період 2021 року;

-    надання грошової компенсації постраждалим, житлові будинки яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації;

-    проведення відновлювальних робіт пошкодженого житла на території області.

Бахмутською райдержадміністрацією з органами місцевого самоврядування району опрацьовується відповідний пакет документів та ряд заходів щодо участі і проведення відновлюваних робіт пошкодженого/зруйнованого житла на території Бахмутського району та надання грошової компенсації постраждалим, житлові будинки яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

На території Бахмутського району, згідно з наданою інформацією від місцевих голів, подано 42 заяви щодо отримання грошової компенсації та планується провести аварійно-відновлювальні роботи 124 будівель із залученням регіонального матеріального резерву.

Вирішення зазначених питань на території Бахмутського району залежить від активної роботи органів місцевого самоврядування.