Бахмутська РДА попереджає громадян про ускладнення погодних умов!

Дата: 09.02.2021 16:58

Відповідно до наданої інформації Донецького регіонального центру гідрометеорології спостерігається значне ускладнення погодних умов 09-10 лютого 2021 року: вночі сніг, хуртовина, погіршення видимості у хуртовині до 200-500 м, вітер південно-східний, 15-20 м/с, місцями значні налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Ускладнення погодних умов відповідає першому рівню небезпеки (жовтий), що може призвести до порушень електропостачання, ускладнення роботи відповідних служб, руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.

Бахмутська райдержадміністрація повідомляє, що у разі потрапляння до надзвичайної ситуації необхідно повідомляти ДСНС України у Донецькій області за номером «101».