Пряма лінія з начальником управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 02.02.2021 16:59

02 лютого начальник управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації Наталя Антипенко провела пряму лінію із мешканцями Бахмутського району.

Наразі, вже місяць управління працює в новому режимі. Одержувачі соціальних виплат Бахмутського району стурбовані внесеними змінами до регламенту роботи установи. Так, до Наталі Антипенко звернулась одержувач житлових субсидій, яка мешкає у м. Часів Яр, з приводу надання заяви щодо призначення їй відповідної виплати. Очільниця управління надала ґрунтовну відповідь стосовно прийому документів про призначення та надання житлової субсидії. Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що затверджують Положення про порядок призначення, виплати і надання житлових субсидій, всіх видів державних пільг та допомог. Відповідно цього документу, починаючи з 01 січня 2020 року заяви з необхідними документами (в конкретній ситуації – про призначення та надання житлової субсидії) приймаються від громадян управлінням лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг). Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими особами виконавчих органів сільської, міської ради відповідної територіальної громади, які передають їх протягом робочих днів з дати їх надходження управлінню. Незмінними залишились повноваження управління з призначення та виплати державних гарантій мешканцям Бахмутського району. Спеціалісти відділу прийому управління надають методичну допомогу та здійснюють інформаційну роботу щодо внесених змін до діючого законодавства. Всі виплати призначаються вчасно та в повному обсязі.