Районна ветеранська організація працює

Дата: 28.01.2021 16:40

28 січня 2021 року відбулоя чергове засідання ради громадської організації  «Бахмутська організація ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку », на якому заслухано звіт про роботу районної ради ветеранів у 2020 році. Карантинні обмеження внесли свої корективи у роботу ветеранської громадськості, але кількість заходів меншою не стала. Районною радою ветеранів основна увага приділялася соціальному захисту ветеранів війни та праці нашого району. Протягом року за підтримки райдержадміністрації була реалізована районна програма «Ветерани. Пам’ять – в турботі», проведено ряд пам’ятно-меморіальних заходів до визначних дат, надавалася матеріальна допомога інвалідам війни, в’язням фашистських концтаборів, ветеранам праці. Ветеранська районна рада працювала над подальшим розвитком і укріпленням місцевих ветеранських організацій, підвищенням їх активності у вирішенні соціально-побутових проблем ветеранів, формуванню активної життєвої позиції громадян поважного віку. Також на сьогоднішньому засіданні ради ввели до складу ради нових членів,затвердили план роботи на поточний рік.

За пропозицією окремих членів ради було обговорено питання матеріальної підтримки організації, запропоновано сконцентрувати увагу в подальшій роботі на захисті прав і інтересів ветеранів району.